• تلفن: 02144714004
  • ایمیل: alotamirat.com@gmail.com
  • ساعات کاری: 08:30-18:00
اسلاید خشک گن

تعمیر خشک کن ماشینی لباسشویی ممکن است از دغدغه خانم های خانه دار باشد. خشک کن یکی از امکاناتی است که در ماشین لباسشویی به کار می رود و باعث آسایش خیلی از خانم های خانه دار شده است. اما بعضی وقت ها این دستگاه مشکل پیدا می کند و باعث می شود که شما در خشک کردن لباس هایتان مشکل داشته باشید.

بله شما نیاز به تعمیر خشک کن دارید تا دوباره این آسایش به شما برگردد. مشکل خشک شدن لباس ها بعد از شستن در ماشین لباسشویی در برخی خانه ها که فضایی برای پهن کردن و خشک کردن لباس هایشان ندارند، به وضوح دیده می شود.

در برخی از شهر های کشور نیز که میزان رطوبت بالا است، قدر این نعمت مشخص می شود. به راستی آیا خشک کن شما کار نمی کند ؟ تعمیرات خشک کن شما با نیروی متخصص شما را با هزینه معقول می تواند دوباره به خشک کن با کیفیتی برساند که تا قبل از این در حال کار کردن بود. آیا شما حاضرید که تعمیر خشک کن خود را به دست هر کسی بسپارید ؟

تعمیراتخشک کن

تعمیر انواع خشک کن با نیروی متخصص و با تجربه صورت می گیرد، پس شما نیاز نیست به افراد معمولی و غیر متخصص برای این کار اعتماد کنید. برای تماس با یکی از معتبر ترین تعمیر کننده ها با کادری مجرب می توانید از ما مشاوره بگیرید. فقط یک تماس کافی است.

مشکلاتی که باعث نیاز به تعمیر خشک کن می شوند

خشک کن ها همانطور که ممکن است بدانید، با سیستم برقی و حرارتی کار می کنند. خب در بعضی اوقات ممکن است برای این سیستم مشکل پیش بیاید، که ممکن اس از سیستم داخلی و یا سیستم برق رسانی باشد.

خدمات تعمیر خشک کن

در تعمیرات خشک کن باید چندین مشکل که باعث خرابی می شوند به خوبی بررسی گردند:

⦁ مشکل برق سیستم

ممکن است خرابی خشک کن شما به علت نوسانات جریان برق باشد. در اینصورت باید یک فکر اساسی به حال سیستم برقی منزل خود کنید. اما اکثرا مشکل از سیستم برقی خود خشک کن است که باید توسط متخصص تعمیر خشک کن بررسی و ترمیم شود. همچنین در این سیستم ممکن است، ترانس سوخته باشد که نیاز به تعویض خواهد داشت.

⦁ از کار افتادن موتور خشک کن

بعضی اوقات دلیل کار نکردن خشک کن شما، ممکن است از کار افتادن موتور باشد که یا باید توسط متخصص تعمیر گردد و یا اینکه نیاز به تعمیر داشته باشد. تعمیرات خشک کن در این مشکل فقط باید توسط متخصص صورت بگیرد ف چرا که در صورت تشخیص اشتباه ممکن است به کل سیستم آسیب برسد و هزینه به روی دست شما بگذارد.

⦁ دیگر مشکلات

از جمله مشکلاتی که می توانند باعث خرابی سیستم خشک کن شما شوند عبارتند از : 1 – کار نکردن کلید خشک کن 2 – خرابی فیوز 3 – مشکل در پمپ آب 4 – عدم تنظیمات مناسب 5 – عدم جریان هوای مناسب در خشک کن 6 – اشکال در تاخو و خازن 7 – بارگذاری بیش از حد لباس در خشک کن

خدمات تعمیر خشک کن

همه این مشکلات نیازمند بررسی توسط کارشناس و متخصص تعمیر خشک کن لباسشویی شما می باشد. چون ممکن است یک مشکل بسیار ساده باشد که به راحتی قابل تشخیص باشد و هزینه ای نداشته باشد و شاید دارای مشکل فنی و تخصصی باشد که با تعویض قطعه عیب آن برطرف می شود. برای مشاوره و تعمیرات تخصصی خشک کن می توانید همین الان تماس بگیرید تا تیم مجرب و کارشناس در محل حاضر شوند.

تعمیرات خشک کن

خدمات تعمیر خشک کن ماشین لباسشویی ال جی، سامسونگ، دوو، بوش، اسنوا، پاکشوما و غیره به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی توسط افراد کارشناس صورت می گیرد. 

با الو تعمیرات

انتقادات و نظرات شما

برای ارسال نظرات و انتقادات خود از فرم زیر استفاده نمایید