• تلفن: 02144714004
  • ایمیل: alotamirat.com@gmail.com
  • ساعات کاری: 08:30-18:00
اسلاید ظرفشویی

خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی در هر شهر نیاز است چون ماشین ظرفشویی یک از لوازمی است که شستن ظرف ها را برای خانم های خانه دار بسیار آسان کرده و به علاوه توانسته است باعث مصرف بهینه آب در منازل گردد. تقریبا این دستگاه در اکثر منازل ایرانی های وجود دارد که به صورت رومیزی و یا ایستاده مورد استفاده قرار می گیرد.

خرابی ماشین های ظرفشویی تقریبا بعضی از خانواده ها را کلافه کرده است. نیاز خانواده ها به این دستگاه در هنگام شستن تعداد انبوهی از ظرف باعث شده است تا خراب شدن آن به کابوسی برای خانم های خانه دار تبدیل شود. تعمیر ماشین ظرفشویی به وسیله افراد متخصص تنها راه چاره و کم هزینه برای حل مشکل خرابی ماشین طرفشویی شما است.

تعمیر ظرفشویی در صورتی که توسط افراد متخصص صورت بگیرد می تواند علاوه بر حل مشکل شما، هزینه شما را نیز در تعمیرات آینده بسیار کاهش دهد. در صورتی که این کار به افراد کم تجربه سپرده شود ممکن است علاوه بر اینکه دستگاه شما بهبودی کامل را بدست نیاورد، هزینه های ناشی از تشخیص اشتباه را نیز بر دوش شما بیاندازد.

تعمیرات ظرفشویی

آیا ماشین ظرفشویی شما اصلا کار نمی کند؟ آیا ظرف های شما پس از شستشو در ماشین لباسشویی هنوز هم کثیف هستند؟ این ها مشکلاتی هستند که نیاز به تعمیرات ظرفشویی توسط افراد متخصص دارد.

ما در ادامه می خواهیم به بررسی و عیب یابی برخی از علل خرابی ماشین ظرفشویی بپردازیم که باید تعمیر شوند. تعمیر ماشین ظرفشویی بوش، پاکشوما، دوو، اسنوا، سامسونگ و دیگر برند های معروف نیازمند افراد متخصصی هستند که تجربه تعمیرات در این نوع ماشین ها را داشته باشند.

تعمیر ماشین ظرفشویی

برای خدمات تعمیر ظرفشویی می توانید همین حالا تلفن را بردارید و به صورت رایگان مشاوره دریافت کنید. در صورت نیاز همکاران ما با کادری مجرب در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی در اسرع وقت برای بررسی مشکل به منزل شما می رسند.

عیب یابی و چگونگی تعمیر ماشین ظرفشویی

پاسخ به این سوال که ماشین ظرفشویی شما دارای چه عیب و یا ایرادی است، باید توسط یک متخصص در این زمینه صورت بگیرد. متخصصین چون دارای تجربه هستند می توانند به سرعت مشکل شما را با توجه به تجارب قبلی تشخیص دهند. اما افراد نامطمئن در این زمینه علاوه بر هزینه زیاد وقت شما را در تعمیرات ظرفشویی هدر خواهند داد.

مشکلاتی که خانم های خانه دار اغلب از آن رنج می برند را برای شما لیست می کنیم و نحوه عیب یابی و تعمیر آن را برای شما توضیح می دهیم.
حل مشکل عدم شستشوی تمیز ظرفها توسط ماشین ظرفشویی

اگر دارای این مشکل هستید، عیب یابی آن طبق تجربه های قبلی کارشناسان ما صورت می گیرد. اول اینکه باید بررسی گردد که آیا بازوهای اسپری، صفحه نمایش وو واشر درب تمیز هستند یا خیر؟ در اینصورت ممکن است یکی از مشکلاتی که سبب شده تا ظرف ها تمیز شسته نشوند همین امر باشد. پس باید تمیز شوند. بعد از این کار یک بار ماشین را بدون ظرف روشن می کنند تا مشاهده ود آیا دارای عملکرد سابق خود هست یا خیر؟

همچنین ممکن است فشار آب آنقدر نباشد که بتواند بر روی کثیفی ظروف تاثیر بگذارد که این مورد باید با خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی و بهبود لوله کشی صوت بگیرد. بازوهای اسپری در صورتیکه نتوانند آزادانه حرکت کنند نمی توانند ظرف های شما را تمیز کنند. همچنین ممکن است ایراد از نوع تمیز کننده شما نیز باشد که باید قویتر باشد و یا اینکه تاریخ مصرف آن منقضی شده است.

تعمیرات ظرفشویی

یک نکته که باید به آن اشاره شود این است که شناسایی و تشخیص عیب بسیار مهم تر از تعمیر ماشین ظرفشویی است. به همین دلیل است که ما توصیه میکنیم که برای خدمات تعمیر ظرفشویی از نیرو های متخصص بهره بگیرید. نیرو های متخصص ما در کمترین زمان به عیب یابی و تعمیر ماشین شما می پردازند.
یک نکته ای که ممکن است برای شما پیش بیاید این است که ظروف شما بعد از خارج شدن از ماشین، دارای لک هستند. برای اینکار توصیه می شود از جلا دهنده ها استفاده کنید تا مشکل بهبود پیدا کند.

مشکل عدم تخلیه و چکه کردن آب در ماشین ظرفشویی

اگر با این مشکل ربرو هستید که ماشین ظرفشویی شما به خوبی آب را تخلیه نمی کند، باید سوپاپ دریچه مخزن بررسی گردد. در صورت بروز مشکل در این مورد باید قطعه مورد نظر تعویض گردد. همچنین باید پمپ و موتور آب درست کار کنند، اگر مشکل در این قسمت باشد باید تعمیر شوند. اگر مشکل از این موارد نبود باید فیلتر و سلونویید هم بررسی شوند تا در صورت نیاز تعمیر و یا تعویض گردند.

همچنین یکی از مواردی که نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی دارد، چکه کردن آب از ماشین است. در این صورت ابتدا شیلنگ ها باید بررسی شوند، در غیر اینصورت باید ممکن است مشکل از واشر های درب باشد که اگر درست عمل نکنند و درز گیری نکنند، باعث چکه کردن آب می شوند. همچنین باید پیچ و بست واشر پمپ و یا پمپ تخلیه آب بررسی شود تا مشکل نداشته باشد.

خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی

در صورتیکه شما با بررسی موارد ساده نمی توانید تشخیص دهید که عیب ماشین شما چیست، باید از اینجا فقط با یک تماس تلفنی کار را به متخصصین بسپارید. متخصصین ما علاوه بر اینکه به شما مشاوره می دهند در صورت عدم حل مشکل در محل حاضر شده و تعمیرات ماشین ظرفشویی شما را انجام می دهند.
خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی، بوش، سامسونگ، پاکشوما، میدیا، دوو و اسنوا با استفاده از کارشناسان متخصص در محل صورت می گیرد.

با الو تعمیرات

انتقادات و نظرات شما

برای ارسال نظرات و انتقادات خود از فرم زیر استفاده نمایید